Про компанію

Хліб єднає!

Мабуть, немає такого продукту, котрий беззаперечно об’єднав би всю родину за столом. Окрім Хліба.

Головна мета «Хлібодар»™ – зберегти традиційні українські цінності, як то гостинність, привітність, родинний затишок, чесність, щирий гумор, жагу до волі. Водночас, ми відкриті до задач сьогодення. Ми докладаємо зусиль, щоби відповідати усім сучасним викликам, та навіть передбачати їх.

Сьогодні і завжди, головна цінність для нас – це наші покупці. Дбаючи про вас, ми вдосконалюємось щодня, рухаючись у ногу із часом. Вже сьогодні ми:

  • впроваджуємо новітні технології виробництва;
  • забезпечуємо найвищу якість продукції, котра відповідає запитам споживача;
  • зміцнюємо позиції на закордонних ринках.

 

Ми розвиваємося для вас

«Хлібодар»™ безперервно зростає, задаючи темп продуктовій  галузі України. В нашому асортименті понад сотні видів хлібобулочних виробів. Спеціально для наших пошанувачів ми виробляємо пшеничні сорти з білосніжним м`якушем та справжній житній хліб, ніжний тостовий хлібчик та смачні батони, печиво, пряники, сушки та десятки видів булочок.

Наша мрія: стати виробником №1 у Запорізькій області та в Україні в цілому, щоби в кожному куточку нашої держави можна було поласувати якісними хлібобулочними виробами. Наша команда з понад 2700 співробітників працює, щоби вам було смачно та корисно з «Хлебодар»™!

Ми розуміємо, що наша мрія: "Накормити всю Україну якісною продукцією «Хлібодар»" досить амбітна. Але ж разом - ми можемо зробити все! Якщо знаете, чого хочете і вважаєте, що можете рухатись в одному напрямку з нами - пишіть letter@hlebodar.com!
>

Нехай вам буде смачно з «Хлібодар»™! :)

Окрім майстерності, до кожного виробу «Хлібодар»™ додано краплинку душі пекаря ❤. Купуйте хліб, булоньки, печиво та інші смаколики «Хлібодар»™, щоб відчути справжнє тепло на душі.